Yhteystiedot

Yhteystietomme

Katso myymälöiden yhteystiedot täältä.

Faksi 010 315 1119

Puhelut 010 alkuisiin numeroihin maksavat kiinteästä verkosta soitettaessa 8.35 senttiä / puhelu + 6.00 senttiä / minuutti. Matkapuhelimesta soitettaessa 8.35 senttiä / puhelu + 17.17 senttiä / minuutti.

Asiakaspalvelu ja myynti

Asiakaspalvelu

010 315 1100
asiakaspalvelu@moposport.fi

Asiakaspalvelu on avoinna:
MA-PE 9.00 – 16.30

Ajoneuvomyynti

Timo Selenius
0500 735 331
timo.selenius@moposport.fi

Auton osat

010 315 1100
auto@moposport.fi

Markku Bifeldt / 050 409 1143
Pertti Koivisto / 050 412 7117

Toimisto ja hallinto

Taloushallinto

Kerkko Salomaa
050 436 2711
kerkko.salomaa@moposport.fi

Tietohallinto

Aki Heikkinen
050 367 2601
aki.heikkinen@moposport.fi

Markkinointi

Juha Soukka
040 160 8010
juha.soukka@moposport.fi

Tuotepäällikkö

Lauri Rajamäki
lauri.rajamaki@moposport.fi

Sisäänostaja

Tuomas Ahola
tuomas.ahola@moposport.fi

Operatiivinen johtaja

Tuomo Koivumäki
050 522 9950
tuomo.koivumaki@moposport.fi

Yleiset asiat

Yhteistyöehdotukset

markkinointi@moposport.fi

Myyntireskontra

reskontra@moposport.fi

Reklamaatiot

asiakaspalvelu@moposport.fi